Välkommen till Refima, din personliga ekonomipartner

Basak Kadiroglu

Lämna siffrorna till mig så ser jag till att det blir rätt. Och behöver du någon som talar turkiska (och lite kinesiska) får du gärna vända dig till mig.
Läs mer här
basak@refima.se

Benny Helgesson

Auktoriserad revisor sedan 1994.
Språk: Engelska.
Gillar: Joggar inför Göteborgsvarvet och tränar karate ett par dagar i veckan.
Läs mer här
benny@refima.se.

Gun Sjöstrand

Jag började på Refima 2002 och är delägare/byråchef idag. Behöver du någon som talar spanska kan du tala med mig!
Läs mer här
gun@refima.se

Hanne Kalaja

Balans är ett ledord, såväl i jobbet som privat. Och inte minst i din ekonomi! Behöver du en finsktalande ekonom har du hamnat helt rätt.
Läs mer här
hanne@refima.se

Madeleine Pihl

Det är jag som svarar när du ringer till Refima. Och kommer du förbi är det förmodligen jag som fixar kaffet också. Ring eller kom förbi!
Läs mer här
madeleine@refima.se

Madeleine Werner

God tillväxt är något som gör mig glad, oavsett om det gäller vingårdar i Bordeaux eller nystartade Göteborgsföretag. Jag hjälper till, från ax till limpa!
Läs mer här
madeleine.werner@refima.se

Martin Wester

Jag är en lugn norrlänning med 80-talist-snabba fingrar, och en förmåga att inte krångla till det för dig som kund. Vill du ha tips på bra filmer och serier är det mig du skall vända dig till!
Läs mer här
martin@refima.se

Patrik Hellström

Hej, jag arbetar som auktoriserad redovisningskonsult här på Refima.
Läs mer här
patrik@refima.se

Per-Acke Jacobsson

Jag firar snart 30-års jubileum i revisionsbranschen. När jag inte planerar och hanterar din ekonomi drömmer jag om att göra hole-in-one, men är glad om jag går runt på par!
Läs mer här
acke@refima.se

Theresa Eriksson

Jag försöker att sprida positiv energi och glädje, varje dag. Ordning och effektivitet är honnörsord, och att göra kunderna nöjda är min mission!
Läs mer här
theresa.eriksson@refima.se

Therese Andersson

Har alltid gillat siffror, ordning och reda, och variation. Jag känner mig som rätt kvinna på rätt plats, helt enkelt!
Läs mer här
therese.andersson@refima.se

Ullacarin Karlsson

Jag har jobbat både i det offentliga, och som egen företagare. Nu är jag på Refima och hjälper andra egna företagare med ekonomin. Om du vill kan jag visa dig hur man sabrerar!
Läs mer här
ullacarin@refima.se